Themeforest Tema İadesi Nasıl Yapılır?

Themeforest Tema İadesi: Envato ve Themeforest dijital içerik öğeleri tasarlayan tüm yaratıcılar ve bunları satın alan tüketiciler için bir pazar yeri rolüyle öne çıkan bir çevrimiçi platformdur.

Öncelikle bir kullanıcı yorumuna göz atalım ve iade sürecini bu konu üzerinden gerçekleştirelim.

Themeforest üzerinden satın aldığım bir tema için geri ödeme almaya çalışıyorum, geri ödeme istediğim için yazar bana cevap vermiyor ve geri ödeme, Para iadesi talep etmek için ne yapmalıyım?

Tema bozuk ve Belirtilen özellikler çalışmıyor, altbilgi logosunu değiştiremiyorsunuz, temalar sayfasında belirtilen eklentileri içermiyor veya tema yazarları belirtilen hataları ve sorunlarımı çözemiyor.

Themeforest Geri Ödeme talebi

Envato, Themeforest Şirketi, satılan ürün söz konusu olduğunda satıcının belirli standartları karşılamasını zorunlu kılan düzenlenmiş bir sisteme sahiptir. Özellikle bu kurallara uyulmadığı durumlarda Geri ödeme talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Her şeyin sizin lehinize sonuçlanma olasılığının daha yüksek olduğu sınırlar ve belirli durumlar vardır:

  • Satın alınan Tema satıcı tarafından tarif edildiği gibi görünmüyor.
  • Satın alınan Tema düzgün çalışmıyor.
  • Ürün belirli bir güvenlik riski taşıyor.
  • Alıcıya vaat edilen ve reklamı yapılan destek sağlanmadı.
  • Satın alınan ürünler üç ay içinde platformdan indirilmedi.
  • Açıkça belirtilen yasaların herhangi bir anlamda ihlali.

Paranızı geri alma şekliniz, satın alma işlemini yapmak için kullandığınız yönteme bağlıdır. Envato kredilerinizden yararlanmanız durumunda, paranızın iade edileceği form budur. Aynısı diğer ödeme yöntemleri için de geçerlidir; iade edilen tutar, kullanılan orijinal yönteme gider.

Themeforest Tema İadesi

İlgili bağlantı: Geri ödeme isteği sayfası

Envato Themeforest geri ödeme sayfasına gidin ve Satın alma işlemlerinden iade etmek istediğiniz temayı seçin ve daha sonra geri ödeme talebinde bulunmanızın ana nedenini öğe kırık, arızalı veya açıklandığı gibi değil seçeneğini veya başka bir nedeni seçebilirsiniz.

Böylece isteğinizi açıklayın kısmına temanızı iade etmek istediğiniz nedenleri belirtin ve isteğinizi gönderin. Envato müşteri hizmetleri size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Böylelikle, Envato tema iade sürecinin ilk adımını tamamladınız.

Themeforest Geri Ödeme hesabıma Ne zaman yansır

Envato Themeforest Geri Ödeme talepleri 5 ila 10 gün arası sürmektedir. Özellikle İlk tema iadesi yapıyorsanız geri ödeme kredi kartınıza iade edilecektir. Aksi taktirde ödeme Envato kredi cüzdan hesabınıza ödeme yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu