Sorumluluk Reddi

Reklobit.com Sorumluluk Reddi:

Reklobit tarafından sağlanan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ancak sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, yeterliliği, geçerliliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği veya eksiksizliği ile ilgili açık hiçbir beyan veya taahhütte bulunmamaktayız.

Sitenin kullanımından veya sitede verilen herhangi bir bilgiye güvenilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için hiçbir koşulda size karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır. Siteyi kullanmanız ve sitedeki herhangi bir bilgiye güvenmenizin riski yalnızca size aittir.

MÜLKİYET HAKLARI

 • Sitenin içeriği ve konsepti, Reklobit’in önceden yazılı izni olmaksızın tamamen veya kısmen hiçbir şekilde kullanılamaz. 
 • Reklobit, bağlantılı web sitelerinde yer alan telif hakkıyla korunan materyallerin kullanımına izin veremez ve vermez. 
 • Kullanıcılar bu tür bir yetkilendirmeyi bağlantılı web sitesinin sponsorundan talep etmelidir.

HARİCİ BAĞLANTILAR YASAL UYARI

Site, diğer web sitelerine veya üçüncü taraflara ait bağlantılar içerebilir. Bu tür dış bağlantılar tarafımızca araştırılmaz, izlenmez veya doğruluk, yeterlilik, geçerlilik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez.

 • Herhangi bir reklam aracılığıyla bağlantılı üçüncü şahıs web siteleri tarafından sunulan bir bilginin doğruluğu veya güvenilirliğine ilişkin garanti vermiyoruz, onaylamıyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.
 • Reklobit.com siz ile üçüncü şahıs ürün veya hizmet sağlayıcıları arasındaki herhangi bir işlemin izlenmesinden hiçbir şekilde taraf veya sorumlu olmayacaktır.

PROFESYONEL SORUMLULUK REDDİ

Site profesyonel tavsiye içeremez ve içermemektedir. Araştırma ve iş danışmanlığı bilgileri yalnızca genel bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel tavsiye yerine geçmez. Buna göre, bu tür bilgilere dayalı herhangi bir işlem yapmadan önce uygun profesyonellere danışmanızı öneririz. BU SİTEDE BULUNAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN KULLANIMI VEYA GÜVENİLİRLİĞİ YALNIZCA SİZE AİTTİR.

YORUMLAR

Reklobit.com, sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriği izlemek ve denetlemek için makul çabayı gösterse de tüm yorumları her zaman denetleme yeteneğine sahip değildir ve çevrimiçi bilgi taleplerine tam zamanlı yanıt veremez. Reklobit.com uygunsuz gördüğü yorumları inceleme, düzenleme veya silme hakkını saklı tutar.

Moderatörler tarafından uygunsuz veya alakasız görüldüğü takdirde, aşağıdakileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan yorumlar silinebilir veya düzenlenebilir:

 • Bir kullanıcı veya başka bir katılımcı hakkında küfürlü veya incitici yorumlar.
 • Konu dışı ve gereksiz yorumlar (Bu, reklobit sitesi ile ilgili veya bağlantılı olmayan etkinliklerin, grupların, sayfaların, web sitelerinin, organizasyonların, ürünlerin ve programların tanıtımını veya talep edilmesini içerir).
 • Kötü bir dil veya “nefret söylemi” kullanan yorumlar (örneğin, siyasi, ırksal, etnik veya cinsiyete dayalı dil dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).
 • Kişisel saldırılar veya karalayıcı ifadeler veya yorumlar (yani, bir katılımcı hakkında olumsuz kişisel, spekülatif veya gerçek olmayan yorumlarda bulunmak).
 • Herhangi bir bireyin mahremiyetini ihlal eden yorumlar.
 • Herhangi bir etnik, ırksal, cinsiyet, meslek, yaş veya dini grubun aşağılayıcı nitelemeleri olan yorumlar.
 • Diğer kişiler, ürünler veya şirketler hakkında karalayıcı, yanlış beyanda bulunan veya aşağılayıcı ifadeler içeren içerik.
 • Yasa dışı faaliyeti öneren veya teşvik eden yorumlar.
 • Herhangi bir hak talebine atıfta bulunan veya kişisel, hesap veya politika bilgilerini paylaşan yorumlar.
 • Virüs veya kötü amaçlı yazılım içeren sitelere yapılan yorumlar veya bağlantılar.

TELİF HAKKI

Bu sitenin yazarının ve sahibinin açık izni olmadan bu materyalin izinsiz kullanılması veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. Orijinal içeriğe uygun ve spesifik bir yönlendirme ile reklobit’e tam ve açık bir şekilde atıfta bulunulması koşuluyla, alıntılar ve bağlantılar kullanılabilir.

İzinler için bize [email protected] adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

RAZI OLMAK

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

GÜNCELLEME

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.

Başa dön tuşu