Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İçerik Yazma Araçları

İçerik Yazma Araçları, Yeni içerik fikirleri için beyin fırtınası yapmak ve doğru, eyleme geçirilebilir ve iyi araştırılmış içerik hazırlamak zaman alır. İçerik yazma araçlarının çok yararlı olduğu yer burasıdır.

Yazma göreviniz için ilgili içerik yazma araçlarını kullanırsanız, yalnızca zamandan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda üretkenliğinizi de artırabileceksiniz.

içerik yazarlığı hakkında kısa bilgi

İçerik yazma, her dijital pazarlama stratejisinin çok önemli bir parçasıdır. Özellikle Müşterileri eğitir ve satın alma kararı vermelerine yardımcı olur.

İlgili makale: İçerik Yazma Nedir?

En iyi ve En Güncel İçerik Yazma Araçları

İyi bir içerik yazarı olmayı dört gözle bekliyorsanız, yolculuğunuzu biraz daha sorunsuz hale getirecek İçerik Yazma Araçları.

En güncel içerik yazma araçlarını siz değerli metin yazarları için derledik. Aynı zamanda, Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıların ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut.

HubSpot’un Blog Konu Oluşturucusu

HubSpot’un Blog Konu Oluşturucusu, bir sonraki makaleniz için konu fikirleri oluşturmanıza yardımcı olan başka bir kullanışlı içerik yazma aracıdır.

Aracı kullanmak için HubSpot’a kaydolmanız gerekmez. Arama çubuğuna konunuzu veya herhangi bir konuyu yazın ve Ekle’ ye basın. En fazla 5 farklı konu ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Bana Blog Fikirleri Ver” seçeneğine tıklayın.

Bir sonraki ekranda, bazı yararlı blog yazısı fikirleri göreceksiniz. Araç, her arama için beş konu fikri görüntüler.

İlgili bağlantı: HubSpot

Hemingway Editörü

Hemingway Editor, içerik yazarlarının çeşitli yazı önerileri sunarak yazılarını yeniden uyumlu hale getirilmesine yardımcı olur. 

Bu araçla, karmaşık, okunması zor ve uzun cümleleri vurgulayarak yazınızı geliştirebilirsiniz.

Zor kelimeleri daha kolay olanlarla değiştirmek için öneriler sunar.

Ayrıca, kalın, başlıklar, italik, tırnak ekleme, madde işaretleri, bağlantılar vb. gibi içeriğinizi biçimlendirme seçeneklerine de sahip olursunuz. Sağ tarafta, içeriğinizi daha iyi hale getirmenize yardımcı olan bir not puanı da görürsünüz. Hemingway Editörü kullanmak ücretsizdir.

İlgili bağlantı: Hemingway

Grammarly dil bilgisi

Grammarly, içeriğinizdeki dil bilgisi hatalarını kontrol etmek için mükemmel araçlardan biridir.

Kontrol Panelinizden “Yeni” ye tıklayıp içeriğinizi yazmaya başlayabilirsiniz. Sağ tarafta, içeriğinizdeki tüm hataları ve bunları iyileştirmek için önerilerinizi gösterecektir.

Ayrıca, sağ üst köşede genel bir içerik puanı alacaksınız. Skoru mümkün olduğunca yüksek yapmaya çalışın. İyi bir puan 98’in üzerindedir. Ayrıca mükemmel bir 100 almayı deneyebilirsiniz.

Temel Grammarly aracı ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak, ücretsiz araç sınırlı özelliklere sahiptir. Bu araçtan en iyi şekilde yararlanmak için ücretli sürüme abone olmanız gerekir.

İlgili bağlantı: Grammarly

Portent İçerik Fikir Üreticisi

Portent’in İçerik Fikir Üreticisi, yeni konu fikirleri için beyin fırtınası yapmak için en iyi yazma araçlarından biridir. Bu araçla blogunuz, videonuz veya podcast’iniz için kolayca akılda kalıcı başlıklar oluşturabilirsiniz.

Bu içerik yazma aracının en iyi yanı, onu kullanmak için bir hesap oluşturmanıza gerek olmamasıdır. Ayrıca, kullanımı tamamen ücretsizdir.

İlgili bağlantı: Portent

Copyscape İntihal Denetleyici

Copyscape en iyi intihal denetleyicilerinden biridir. Arama çubuğuna yapıştırarak web sayfanızın içeriğini kontrol edebilir veya sayfanızı veya metninizi başka bir sayfa veya metinle karşılaştırabilirsiniz.

Araç, içeriğinizin kopyalarını çevrimiçi olarak hızla algılar. Web’de kopyalanan içeriği barındıran yerleri kolayca belirleyebilirsiniz.

İlgili bağlantı: Copyscape

Draft Taslak içerik yazma

Taslak, içerik yazma çalışmanız için kullanabileceğiniz en iyi çevrimiçi düzenleyicidir. Ayrıca Yeni bir belge oluşturabilir veya bilgisayarınızdan içe aktarabilirsiniz. İçerik yazarken size yardımcı olacak harika bir araçtır. Draft kullanımı ücretsizdir.

İlgili bağlantı: Draft

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu